Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

WYZWANIE MINIMALISTKI

odzyskaj harmonię w 4 tygodnie rozpocznie się

Jesień na dobre już się zaczęła. Dni stają się coraz krótsze, a Ty, zamiast wypoczywać pod kocem, masz coraz więcej obowiązków? Czujesz się zmęczona i przytłoczona nadmiarem przedmiotów? Zastanawiasz się, co stało się z Twoim życiem? W Madamie doskonale rozumiemy, jak się czujesz. Współczesny świat nie chce zwolnić, nawet gdy wymaga tego sama natura. Dlatego właśnie przygotowałyśmy specjalne jesienne wyzwanie, z którym – mamy nadzieję – odzyskasz równowagę i znów poczujesz się świetnie. Zapraszamy Cię od wzięcia udziału w wyzwaniu: Odzyskaj harmonię w 4 tygodnie. Wyzwanie Minimalistki.


Przez kolejne cztery tygodnie będziesz pracowała nad jednym z czterech obszarów. Zajmiesz się przeszłością i nagromadzonymi pamiątkami, uwolnisz teraźniejszość i siebie spod jarzma konsumpcjonizmu. Zrobisz porządek w przedmiotach materialnych i nauczysz się odczuwać wdzięczność. Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu, otoczyć się łagodnością i harmonią, teraz jest na to najlepszy moment!


Dołącz do naszego wyzwania i zaproś bliskie Ci kobiety! Wspólnie zacznijcie wspaniałą przygodę po krainie, w której mniej znaczy więcej, a „być” jest ważniejsze niż „mieć”.

To jak, dolączysz?

TAK

_

Wyzwanie trwa od 4.10.2021 do 25.10.2021.


Tydzień 1 - 4.10.2021, godzina 8:00

Tydzień 2 - 11.10.2021, godzina 8:00

Tydzień 3 - 18.10.2021, godzina 8:00

Tydzień 4 - 25.10.2021, godzina 8:00


FAQ

Poniżej FAQ dotyczący wyzwania Odzyskaj harmonię w 4 tygodnie. Wyzwanie Minimalistki.:


Gdzie będzie się odbywało wyzwanie?

Zadania z wyzwania bedą wysyłane na maila. Zadania będą także publikowane na naszym koncie na Facebooku i Instagramie. Możesz też pobrać e-booka i wykonywać wyzwanie w swoim tempie.


Kto może wziąć udział w wyzwaniu Odzyskaj harmonię w 4 tygodnie. Wyzwanie Minimalistki.?

Każda osoba, która czuje się przemęczona i przeładowana, pragnie zwolnić i uporządkować swoje życie. 


Czy wyzwanie jest tylko dla minimalistów?

Nie musisz być minimalistką, by wziąć udział w wyzwaniu. Nie musisz nawet wiedzieć, czym jest minimalizm – wszystko Ci wytłumaczymy i poprowadzimy za rękę przez całe wyzwanie. 


Czy jest to wyzwanie tylko dla młodych osób?

Nie, w wyzwaniu mogą wziąć udział osoby w każdym wieku. Im jesteś starsza, tym bardziej łagodna i czuła bądź dla siebie. Weź również pod uwagę, że niektóre etapy wyzwania mogą zająć Ci więcej niż przewidziany przez nas tydzień. Działaj we własnym tempie!


Czego mogę spodziewać się po wyzwaniu?

Zmian w swoim otoczeniu i wnętrzu. Zaczniesz tworzyć nową siebie.


Czy w wyzwaniu może wziąć udział również moja mama? 

Wyzwanie jest dla kobiet w każdym wieku, więc śmiało możesz zaprosić mamę. Niektóre zadania będziecie mogły wykonać wspólnie, a jeśli zdecydujecie się dzielić ze sobą przemyśleniami, na pewno będzie to bardzo wartościowe!


Czy mogę zrezygnować w trakcie trwania wyzwania?

Możesz, ale zachęcamy Cię, abyś zaangażowała się na całe cztery tygodnie. Zadania nie są zajmujące, a realizując je krok po kroku, osiągniesz najlepsze efekty! 


Już dzisiaj dołącz do wyzwania Odzyskaj harmonię w 4 tygodnie. Wyzwanie Minimalistki, i ciesz się ze zmian, jakie wkrótce małymi krokami wprowadzisz do swojego życia! 

E-book HARMONIA

Wskazówki na każdy tydzień

Tapety na komputer

Tapety na telefon

Inspirujące cytaty

MARIE FORLEO

Wszystko da się ogarnąć!

FAQ

1. CZYM RÓŻNI SIĘ HAPPY PLANNER 2019/2020 OD HAPPY PLANNERA 2020?

Happy Planner 2019/2020 różni się od Happy Plannera 2020 kalendarium. Limitowana edycja 2019-2020 dedykowana jest studentkom, uczennicom, nauczycielkom i kobietom, które lubią organizować się po wakacjach. Znajdziesz też w nim arkusze akademickie. Happy Planner 2020 doskonale się sprawdzi dla kobiet, które lubią się organizować od nowego roku kalendarzowego.

Plan tygodniowy lub dzienny z miejscem na notatki, harmonogram stały, listę zadań, planner celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy, lista ważnych wydarzeń, 30-dniowe wyzwania, mapę celów.

2. JAKIE ARKUSZE ZNAJDĘ W HAPPY PLANNERZE?

Happy Planner 2020 wydrukowany został na papierze o gramaturze 100g/m2 o kremowym odcieniu. Można pisać po nim piórem, długopisem, cienkopisami czy zakreślaczami.

4. NA JAKIM PAPIERZE WYDRUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

Happy Planner tygodniowy waży ok 550g/850g.

3. CZY HAPPY PLANNER JEST CIĘŻKI?

Wszystkie nasze plannery produkowane są w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę

nad jakością naszych produktów. Zależy nam też na wspieraniu polskiego rynku.

5. GDZIE PRODUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

6. DLACZEGO HAPPY PLANNER JEST DROŻSZY OD INNYCH ORGANIZERÓW NA RYNKU?

Happy Planner nie jest kalendarzem, ale autorskim systemem planowania czasu dla kreatywnych kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia, być zrelaksowane i szczęśliwe. Happy Planner to aż 284 oryginalnie zaprojektowanych przez nas stron. Znajdziesz w nim plany tygodniowe, mapę celów, 30-dniowe wyzwania, motywujące wkładki, cytaty, listy. Dodatkowo każda z właścicielek Happy Plannera zostaje zaproszona do prywatnej grupy na Facebooku gdzie odnajdzie wiele inspiracji motywujących do bardziej zorganizowanego życia.

Przedsprzedaż w naszej firmie oznacza, że możesz kupić planner przed jego oficjalną premierą. Będziesz musiała poczekać na wysyłkę, ale za to kupujesz planner

w promocyjnej cenie. Dokładna data realizacji zamówień podana jest w sklepie www.madama.co.

7. CO OZNACZA, ŻE HAPPY PLANNER JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

8. JAKIE WYMIARY MA HAPPY PLANNER 2020?

Happy Planner 2020 ma klasyczny format A5 21cm x 15cm.