Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
REZERWUJĘ

PRZEDSPRZEDAŻ

Minimal Plannera 2022 rozpocznie się za

Zajrzyj do środka i pobierz za darmo arkusze planowania.

Sprawdź, czy Minimal Planner Ci odpowiada.

Jeśli marzysz o spokojniejszym i bardziej harmonijnym życiu, w którym to Ty decydujesz, jakie przedmioty i jakie czynności są obecne

w Twojej przestrzeni i harmonogramie – nowy Minimal Planner jest dla Ciebie.

ZAMAWIAM PLANNER

Chcesz się organizować w eleganckim stylu? My też! Dlatego stworzyłyśmy Minimal Planner.

System organizacji czasu dla zajętych osób, które chcą odnaleźć harmonie, zwiększyć swoją produktywność i mieć więcej czasu na przyjemności.


Jeśli cenisz sobie porządek, dobrą organizację i minimalistyczny, skandynawski styl – Minimal Planner jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w nim świetne narzędzie do organizacji. Dzięki niemu zyskasz więcej czasu dla siebie, pozbędziesz się stresu. Ten planner pozytywnie nastraja – poczujesz, że wszystko, co tylko sobie zaplanujesz, jest możliwe! W jednym plannerze znajdziesz narzędzie do pracy, mnóstwo pomysłów oraz wsparcie w trudniejszych momentach. A dodatkowo jego przejrzysty układ sprawi, że organizacja własnego czasu i pracy stanie się przyjemna. Planner pomoże Ci zaprowadzić w swoim życiu spokój i harmonię ciała i umysłu. Znim okiełznasz swoją perfekcjonistyczną duszę. A wszystko to w eleganckim, minimalistycznym stylu, który pokochasz.

Zacznij od dobrego planu

ZAMAWIAM PLANNER

Jeśli marzysz o spokojniejszym i bardziej harmonijnym życiu, w którym to Ty decydujesz, jakie przedmioty i jakie czynności są obecne w Twojej przestrzeni i harmonogramie, wykorzystaj Minimal Planner w limitowanej, niedatowanej edycji. Arkusze bez dat mają pomóc Ci w planowaniu dnia, tygodnia lub miesiąca. Możesz samodzielnie wpisywać daty i zadania, które chcesz zrealizować. Jeśli potrzebujesz więcej elastyczności, to nowy Minimal Planner idealnie się sprawdzi. Arkusz planowania został zaprojektowany w taki sposób, aby zawsze dopasowywał się do Twoich potrzeb. Możesz korzystać z niego, planując tydzień lub dzień.


Mapa Celów


Wiesz, że w Madamie wyznajemy zasadę, że najcenniejsze dla Ciebie marzenia, możesz zamienić na realne cele, które warto zrealizować, prawda? Minimalizm bardzo to upraszcza! Rezygnując

z nadmiaru i podejmując świadomą decyzję, kim jesteś – lub dając sobie dużo czasu na przemyślenie tej kwestii – zyskujesz wokół siebie niezbędną przestrzeń. To czas na oddech i podjęcie decyzji, które marzenia są faktycznie Twoje i które chcesz zrealizować. A może byłaś do tej pory tak przytłoczona nadmiarem przedmiotów, bodźców i informacji, że nie miałaś czasu marzyć?


W Madamie wiemy, że najtrudniej jest zacząć. Dlatego chcemy Ci pomóc podążać ścieżką minimalizmu. W mapie celów znajdziesz także listy, dzięki którym świadomie określisz, jakimi przedmiotami chcesz się otaczać w konkretnych obszarach życia. Mamy nadzieję, że dzięki listom łatwiej Ci będzie uporządkować przestrzeń wokół Ciebie, a jednocześnie wybierzesz te przedmioty, które są Ci potrzebne i których użytkowanie sprawia Ci radość.Intuicyjny projekt


Korzystanie z Minimal Planner w limitowanej, niedatowanej sesji jest bardzo intuicyjne. Dzięki arkuszom planowania zapiszesz nie tylko swój plan na dany tydzień lub dzień, ale także stworzysz przejrzystą listę rzeczy do zrobienia i ustalisz priorytety. Wolną przestrzeń możesz wykorzystać na notatki, tracker nawyków, menu tygodnia lub na cokolwiek potrzebujesz.

PLANNER elektroniczny

E-PLANNER

Planner na cały rok

Elastyczny arkusz planowania

Wersja pozioma

296 stron, format PDF

Planujesz na tablecie

Zakładki indeksujące

Możliwość edycji notatek

Możliwość kopiowania arkuszy

w aplikacji do swoich potrzeb


*polecana aplikacja do

używania e-plannera to

GoodNotes.

KUP TERAZ

MINIMAL Planner

PLANNER PAPIEROWY

Planner na cały rok

Planner niedatowany

Format A5 150mm x 210mm

Twarda okładka

Papier kremowy 80g

Koperta z tyłu plannera

256 stron.

Złote tłoczenie

3 tasiemki


NOWOŚĆ! Listy pomagające wprowadzić harmonie wg. filozofii minimalizmu.

KUP TERAZ

Dziennik

Brak kalendarium

Format A5 150mm x 210mm

Twarda okładka

Papier satynowany 100g

220 stron

Grzbiet z tkaniny

Zaokrąglone rogi

3 tasiemki


4 OKŁADKI DO WYBORU

Bullet

Mapa Celów

DZIENNIK PAPIEROWY

DZIENNIK Madamy

KUP TERAZ

59

149

139

NOWĄ Mapę Celów

Wyzwanie minimalistki

6 arkuszy finansowych

Plan roczny

12 plannerów celu

Lista ważnych kontaktów

Notatnik

Tracker nawyków

Planner niedatowany

Lista rachunków

„Polecam! Z czystym sumieniem mogę dodać, że jest to najlepszy oraz dopracowany planner jaki jest dostępny na polskim rynku. Absolutnie wart swojej ceny”.

Pola Z.

„Madamy! Przeszłyście same siebie! Planner jest najpiękniejszy na świecie. Pachnie świeżością, marzeniami

i planami do zrealizowania. Nie spodziewałam się tego, że będzie tak zachwycający”.

Magda K.

„NIE MOGĘ PRZESTAĆ OGLĄDAĆ! TO JEST NAPRAWDĘ NAJPIĘKNIEJSZY PLANNER, JAKI MIAŁAM. JESTEM OCZAROWANA. TO BĘDZIE DOBRY ROK".

Patrycja K.

42%

???

FAQ

1. CZYM RÓŻNI SIĘ MINIMAL PLANNER OD HAPPY PLANNERA?

Minimal Planner jest dla osób, które lubią prosty i elegancki styl. Znajdziesz w nim minimalistyczną mapę celów, która pomoże Ci krok po kroku zrealizować nowe postanowienia. Codzienną organizację ułatwią arkusze planowania roku, miesięcy, dni lub tygodni, listy ważnych wydarzeń, kontaktów i dużo miejsca na notatki. Happy Planner jest dla osób, które potrzebują więcej motywacji i inspiracji do zaczynania od nowa.

Elastyczny arkusz planowania z miejscem na notatki, w którym możesz planować tydzień lub dzień, autorską Mapa Celów, z którą uprościsz swoje życie. Listy pomagające wprowadzić harmonie wg. filozofii minimalizmu. Planner finansów. Roczną listę rachunków, comiesięczny planner celu, listę ważnych wydarzeń, 12 arkuszy planowania miesiąca.

2. JAKIE ARKUSZE ZNAJDĘ W MINIMAL PLANNERZE?

Jeśli cenisz sobie porządek, dobrą organizację i minimalistyczny, skandynawski styl – Minimal Planner jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz w nim świetne narzędzie do organizacji. Dzięki niemu zyskasz więcejczasu dla siebie, pozbędziesz się stresu. Ten planner pozytywnie nastraja – poczujesz, że wszystko, co tylko sobie zaplanujesz, jest możliwe! W jednym planerze znajdziesz narzędzie do pracy, mnóstwo pomysłów oraz wsparcie w trudniejszych momentach. A dodatkowo jego przejrzysty układ sprawi, żeorganizacja własnego czasu i pracy stanie się przyjemna. Planer pomoże Ci zaprowadzić w swoim życiu spokój i harmonię ciała i umysłu. Znim okiełznasz swoją perfekcjonistyczną duszę. A wszystko to w eleganckim,minimalistycznym stylu, który pokochasz.

3. CZY MINIMAL PLANNER JEST DLA MNIE?

Tak. Możesz zajrzeć do plannera tutaj: LINK DO PODGLĄDU.

4. CZY MOGĘ ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA MINIMAL PLANNER W ŚRODKU?

Minimal Planner wydrukowany został na satynowym papierze o gramaturze 80g/m2 i kremowym odcieniu. Przyjemnie pisze się po nim piórem i długopisem.

5. NA JAKIM PAPIERZE WYDRUKOWANY JEST MINIMAL PLANNER?

Wszystkie nasze plannery od zawsze produkowane są w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów. Zależy nam też na wspieraniu polskiego rynku.

6. GDZIE PRODUKOWANY JEST MINIMAL PLANNER?

Minimal Planner ma poręczny format A5 21cm x 15cm. Jeśli szukasz poręcznego i lekkiego plannera to Minimal Planner doskonale się sprawdzi. Waży 360 g.

7. ILE WAŻY MINIMAL PLANNER I JAKI MA FORMAT?

Planner ma minimalistyczny szary druk; twardą okładkę z tkaniny wodoodpornej; lekko kremowy, satynowany papier 80 g; 3 tasiemki; zaokrąglone rogi; kopertę z tyłu plannera; gumkę zamykającą, złote tłoczenie na okładce.

8. JAK JEST WYKONANY MINIMAL PLANNER?

Przedsprzedaż w naszej firmie oznacza, że możesz kupić planner przed jego oficjalną premierą. Będziesz musiała poczekać na wysyłkę, ale za to kupujesz plannerw promocyjnej cenie. Dokładna data realizacji zamówień podana jest w sklepie www.madama.co

9. CO OZNACZA, ŻE MINIMAL PLANNER JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

Planner papierowy to produkt fizyczny a E-planner to produkt elektroniczny. E-PLANNER jest plannerem, który wygląda prawie identycznie jak nasz Planner papierowy, ale zamiast na papierze – planujesz w nim na Ipadzie lub na innym tablecie. Nie jest to aplikacja do robienia notatek ani aplikacja do zarządzania czasem. Jest to nasz Planner, ale w wersji PDF, który możesz otworzyć w ulubionej aplikacji do notowania. Możesz go zabrać gdziekolwiek zechcesz i otwierać na tablecie, telefonie czy komputerze. Aby zacząć e-plannowanie potrzebujesz: tabletu, aplikacji do robienia notatek i rysika do tabletu.

10. JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY PLANNEREM PAPIEROWYM A E-PLANNEREM?

Aby zacząć e-plannowanie potrzebujesz: tabletu, aplikacji do robienia notatek i rysika do tabletu. Polecamy aplikacje: Goodnotes. Najlepiej, jeśli jest używany z penem Apple lub rysikiem z cienką końcówką.

11. CZEGO POTRZEBUJĘ, ŻEBY ZACZĄĆ E-PLANOWANIE?

  • Personalizacja. Największą zaletą e-plannera jest nieograniczona możliwość jego edycji. Możesz kopiować i dodawać potrzebne arkusze, wklejać zdjęcia i grafiki, oznaczać ulubione strony. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.
  • Dostępność. Planując w e-plannerze na tablecie możesz z niego korzystać także w telefonie i na komputerze. Wszystkie Twoje plany są w chmurze.
  • Idealny wygląd. E-planner jest szalenie estetyczny. Nigdy się nie zestarzeje a każdy błąd możesz szybko wymazać. Jest bardzo prosty w utrzymaniu czystości i porządku.
  • Oszczędność. Kupujesz e-planner raz a możesz korzystać z niego, tak długo jak potrzebujesz. Oszczędzisz też pieniądze na mazakach, długopisach, naklejkach i innych akcesoriach, które pomagają w planowaniu.
  • Dzielenie się. Każdy plan możesz wydrukować lub wyeksportować i podzielić się z nim z innymi osobami.

12. JAKIE SĄ ZALETY E-PLANNERA?

13. CO MOGĘ ZYSKAĆ KORZYSTAJĄC Z NOWEGO MINIMAL PLANNERA?

Wewnętrzny spokój

Skuteczną organizację

Wszystkie plany w 1 miejscu

Więcej motywacji

Organizacje finansów

Więcej równowagi

Więcej czasu dla siebie

Zrealizowane cele

Minimal Planner bez dat nie ma kalendarium. Ma za to elastyczne arkusze planowania, w których można planować tydzień lub dzień, w zależności od potrzeb. W NOWYM Minimal Plannerze wprowadziłyśmy także wiele wartościowych zmian, dzięki którym planner to fantastyczna inwestycja w siebie, ogromne źródło motywacji i wsparcia. Zmieniłyśmy delikatnie szare graficzną. Dodałyśmy nowe pozycje w Mapie Celów, która bardziej pasuje do filozofii minimalizmu.

14. CZYM SIĘ RÓŻNI MINIMAL PLANNER BEZ DAT OD POPRZEDNICH MINIMAL PLANNERÓW?

Każdy moment jest dobry na to, by rozwinąć skrzydła. To Ty decydujesz, kiedy zaczniesz pisać nowy rozdział w swoim życiu. Może właśnie dziś?

ZAMAWIAM PLANNER

MARIE FORLEO

Wszystko da się ogarnąć!

FAQ

1. CZYM RÓŻNI SIĘ HAPPY PLANNER 2019/2020 OD HAPPY PLANNERA 2020?

Happy Planner 2019/2020 różni się od Happy Plannera 2020 kalendarium. Limitowana edycja 2019-2020 dedykowana jest studentkom, uczennicom, nauczycielkom i kobietom, które lubią organizować się po wakacjach. Znajdziesz też w nim arkusze akademickie. Happy Planner 2020 doskonale się sprawdzi dla kobiet, które lubią się organizować od nowego roku kalendarzowego.

Plan tygodniowy lub dzienny z miejscem na notatki, harmonogram stały, listę zadań, planner celu, kalendarz w słupku, kalendarz skrócony, lista ważnych kontaktów, arkusz finansowy, lista ważnych wydarzeń, 30-dniowe wyzwania, mapę celów.

2. JAKIE ARKUSZE ZNAJDĘ W HAPPY PLANNERZE?

Happy Planner 2020 wydrukowany został na papierze o gramaturze 100g/m2 o kremowym odcieniu. Można pisać po nim piórem, długopisem, cienkopisami czy zakreślaczami.

4. NA JAKIM PAPIERZE WYDRUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

Happy Planner tygodniowy waży ok 550g/850g.

3. CZY HAPPY PLANNER JEST CIĘŻKI?

Wszystkie nasze plannery produkowane są w Polsce. Dzięki temu mamy pełną kontrolę

nad jakością naszych produktów. Zależy nam też na wspieraniu polskiego rynku.

5. GDZIE PRODUKOWANY JEST HAPPY PLANNER?

6. DLACZEGO HAPPY PLANNER JEST DROŻSZY OD INNYCH ORGANIZERÓW NA RYNKU?

Happy Planner nie jest kalendarzem, ale autorskim systemem planowania czasu dla kreatywnych kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia, być zrelaksowane i szczęśliwe. Happy Planner to aż 284 oryginalnie zaprojektowanych przez nas stron. Znajdziesz w nim plany tygodniowe, mapę celów, 30-dniowe wyzwania, motywujące wkładki, cytaty, listy. Dodatkowo każda z właścicielek Happy Plannera zostaje zaproszona do prywatnej grupy na Facebooku gdzie odnajdzie wiele inspiracji motywujących do bardziej zorganizowanego życia.

Przedsprzedaż w naszej firmie oznacza, że możesz kupić planner przed jego oficjalną premierą. Będziesz musiała poczekać na wysyłkę, ale za to kupujesz planner

w promocyjnej cenie. Dokładna data realizacji zamówień podana jest w sklepie www.madama.co.

7. CO OZNACZA, ŻE HAPPY PLANNER JEST W PRZEDSPRZEDAŻY?

8. JAKIE WYMIARY MA HAPPY PLANNER 2020?

Happy Planner 2020 ma klasyczny format A5 21cm x 15cm.